صفحه خانگی|افزودن به علاقه مندی ها
 

مسابقات فدراسیون شطرنج

 
» چه بايد مي كرديم
تبلیغات

چه بايد مي كرديم

توسط: admin در 27-11-1393, 00:45
  • Like
  • 0

 

چه بايد مي كرديم ؟                                          سيد عبدالله مصلحي

قبل از مسابقه استاندارد فجر و بليتس بهمن كه به فاصله كمي از هم قرار بود برگزار شود موجب نگراني تعدادي از بازيكنان و دوستانم شد چون آنها ياد آوري مي كردند كه بسياري از شطرنجبازان تهراني و البرزي به مسابقات جام خزر خواهند رفت و تعداد كمي در مسابقات تهران شركت خواهند كرد و اين قابل پيش بيني بود .

واقعا هم چنين بود اما ما چه بايد مي كرديم؟ آيا همه مي توانند به رشت يا اروميه (براي جام فجر) بروند حتما تعدادي از شطرنجبازان صاحب نام و كساني كه جدي تر شطرنج را دنبال مي كنند اين اندك فرصت هاي موجود در كشور را از دست نمي دهند و به هر زحمتي كه هست خود را به اين مسابقات مي رسانند اما ديگراني كه اين توان را ندارند و تعدادي هم كه  اين فرصت را ندارند چه كنند؟ چشم آنها به مسابقاتي كه در شهرستان و در نزديكي آنها برگزار مي شود دوخته است ،‌اگر كاسبكارانه و منفعت طلبانه به موضوع نگريسته شود نتيجه روشن است « در اين شرايط صلاح نيست مسابقه برگزار كنيم.»

اما مخاطبين از ما انتظار دارند كه در هر شرايطي ديده شوند و به خواسته آنها احترام بگذاريم « كه آنها هم حق شركت در مسابقه را دارند« اين مطلب را در پاسخ به آن دسته از دوستاني كه نگران بودند كه به دليل عدم استقبال لازم مسابقه برگزار نشود و تعدادي هم از سر دلسوزي مي گفتند نگرانيم كه دخل و خرج مسابقه با هم جور در نيايد. به همه دوستان عزيز و هم خانواده شطرنجي ام عرض مي كنم كه هر آنچه را كه در برنامه ها و آيين نامه مسابقات خود اعلام مي نمايم پاي بند بوده و تحت هيچ شرايطي كه در حيطه اختياراتم باشد مسابقه اي را لغو نخواهم كرد و به طور جدي به مفاد آيين نامه  التزام خواهم داشت و مهمتر از همه اينكه براي مخاطبين خودم احترام قائلم .

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.